Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

17 Nis Soy Wax Product information
0 1269
Soy wax production Soy wax is produced form soybean oil but may contain other non-soy ingredients. Soybean oil is separated from the solid components by solvent extraction or by mechanical pressing. This raw oil will be further refined and bleached...
17 Nis mumun tarihi
24 1032
Mısır ve Girit'te bulunmuş en az 5000 yıllık şamdanlardan anlaşılabileceği üzere, avus, Antik Çağ'ın ilk buluşları arasındadır. Orta Çağ'da ise Avrupa'da kullanılan mumlar, donyağından yapılmaktaydı. 1292 yılına ait bir vergi listesine göre ise, Pari..
14 Nis Soya mumu almak için 5 neden
0 838
SOYA MUMU ALMAK İÇİN 5 NEDEN 1) Soya mumları doğaldır. Parafinli mumların hammaddesini  petrol kaynaklı bir malzemedir. Soya mumları ise soya yağından yapılır yani hammaddesi bitkiseldir. Bu yüzden doğada da çözünebilir, geri dönüşümü yapılabilir.2) ..
14 Nis Soya mum yapımı
0 740
SOYA MUM YAPIMIİster evde kullanmak ister sevdiklerinize hediye etmek için olsun, evde mum yapımı hem keyifli hem de ekonomik bir aktivite olabilir. Zevkinize göre tercih edebileceğiniz birçok kap, şekil, renk seçeneğiyle evde soya mumu yapmak çocuğu..
13 Nis Aromaterapi Mumları ve Yapılışı
0 414
Aromaterapi Mumları ve YapılışıKendi kendimize kolayca yapabileceğimiz mumlarla evde hem atmosfer yaratabilir, hem de şifa soluyabiliriz.Genel sağlığı geliştirmek ve stresi azaltma konusunda aromaterapi son zamanlarda çok popüler oldu. Koku duyusunun..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Çerez politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.